sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

streda, 03 február 2010 11:28

SEVIS Road show

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Sme presvedčení, že je dôvod opäť sa stretnúť…

Čas pokročil a turbulentná doba si pýta nové prístupy a podnety! Investovanie je téma ktorá má dnes veľa rozmerov a možností. Ako sme sa s tým popasovali v SEVISE a čo pre vás môžeme urobiť, vám radi povieme na našej “ROAD SHOW”! Zároveň vám predstavíme zaujímavý titul, emisiu dlhopisov, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou EX CREDIT, a.s., členom skupiny LUKA & BRAMER GROUP a.s.V SEVISBROKERS FINANCE sa už roky venujeme vytváraniu nových investičných príležitostí pre našich klientov ako aj realizácii nadštandardných a unikátnych projektov. Mnohé z nich vznikli na Slovensku a sú viazané k podnikateľom, slovenským firmám a k projektom, s ktorými sme sa stretli počas našej 17-ročnej existencie na trhu. Osobné poznanie vlastníkov a manažérov, možnosť vidieť do podstaty ich biznisu, ako aj účasť na príprave podnikateľského plánu a vlastná ekonomická analýza sú našou podmienkou pred rozhodnutím ísť „do toho“. Práve pre tieto atribúty sme sa stali administrátorom emisie dlhopisov spoločnosti EX CREDIT.

Emisia bola vydaná v objeme 7 000 000 EUR, pričom nominálna hodnota jedného dlhopisu je 1 000 EUR. Dlhopis je úročený pevným úrokovým výnos vo výške 9,7% ročne, ktorý bude investorom vyplácaný v polročných intervaloch.Viac o emisii

Prezentácie sa uskutočnia podľa uvedeného harmonogramu, v termíne od 10.2.2010 do 3.3.2010. Program pripravovaných prezentácií sa dozviete nižšie. Prihlásiť sa môžete na tel. č.: 041/50 78 764, 041/50 78 722 alebo emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prečítané 2266 krát Naposledy zmenené piatok, 21 august 2015 15:38
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník