sk   en

1 2 3 4 6

Kontaktujte nás

SEVIS investičná a konzultačná skupina 

Kuzmányho 8

010 01 Žilina, Slovensko

Tel.: 041/ 5078 700, 710, 711

Fax.: 041/ 5624 966

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

GPS: S 49.22403°, V 18.73605°

SEVIS expozituraSevis budova

Ako sa k nám dostanete?

Smer od Bratislavy k SEVISu

držte sa smeru na Čadcu, na obchvate na Čadcu odbočte doprava na Poprad a hneď po odbočení sa dajte opäť doprava (popri čerpacej stanici Slovnaft) smer centrum. Prejdite popod železničný most a na svetelnej križovatke choďte pár metrov rovno a potom miernou pravotočivou zákrutou rovno okolo OC Mirage až na kopec, kde uvidíte po ľavej strane Prima banku. Za ňou na prvej križovatke odbočte doľava a po cca 50 m je odbočka doprava s rampou, za ktorou nájdete naše sídlo.

Smer od Martina

držte sa smeru na Bratislavu a pred hypermarketom TESCO odbočte doprava na obchvat, na ktorom odbočíte doľava smer Bratislava. Na prvej odbočke zahnete opäť doľava (popri čerpacej stanici Slovnaft) smer centrum. Potom choďte rovno až po prvú svetelnú križovatku za železničným mostom. Cez križovatku prejdite pár metrov rovno a potom miernou pravotočivou zákrutou rovno okolo OC Mirage až na kopec, kde uvidíte po ľavej strane Prima banku. Za ňou na prvej križovatke odbočte doľava a po cca 50 m je odbočka doprava s rampou, za ktorou nájdete naše sídlo.

Smer od Prievidze

držte sa smeru na Bratislavu, prejdite popod kruhový nadjazd (Rondel) a tesne za nadjazdom (cca 300 m) odbočte doprava, kde po pravej ruke uvidíte cintorín. Potom choďte hore kopcom, cez križovatku prejdite priamo dole kopcom a na prvej križovatke pôjdete miernou zákrutou doprava po hlavnej ceste a keď uvidíte po pravej strane Poštu, tak pred ňou odbočte doprava. Vzápätí po cca 50 m je odbočka doprava s rampou, za ktorou nájdete naše sídlo.