sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

pondelok, 15 september 2014 02:00

SEVIS klub začína už svoj druhý ročník

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Dňa 11.9.2014 sa bude konať už 5. stretnutie členov SEVIS klubu, čím zahájime druhý rok jeho úspešnej existencie. V priebehu prvého roka sa nám podarilo získať viac ako 50 stálych členov, ktorým sme predstavili viacero zaujímavých hostí ako boli napríklad prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik, či riaditeľ spoločnosti ZTS VVÚ Košice a.s., Jaromír Jezný.

S pozvanými hosťami sme rozobrali množstvo zaujímavých tém z rôznych oblastí podnikania na Slovensku, ktoré na 5. klube rozšírime o ďalšie všeobecne diskutované témy. Náš stály hosť Vladimír Baláž sa bližšie pozrie na našu súčasnú ekonomickú situáciu v školstve, zdravotníctve a verejnom sektore a porovná ju so stavom v ostatných štátoch EÚ. Ako expert na makroekonómiu, ktorý vykonáva expertíznu a poradenskú činnosť na finančnom trhu pre vládu SR prinesie množstvo zaujímavých informácií. Tešiť sa teda môžete na netradičný pohľad odborníka na tému: „Lacný a efektívny štát? Koľko štátu platíme a čo za to dostávame?"

Druhým hosťom bude generálny riaditeľ Rozhlasu a televízie Slovenska Ing. Václav Mika., ktorý bude hovoriť na tému: „Úspešné riadenie štátnej firmy s obmedzeniami". Podelí sa s nami o svoje bohaté skúsenosti z práce v riadení televízie a rozhlasu. Veríme, že uvedené informácie budú pre mnohých podnetné a medzi účastníkmi sa rozprúdi živá diskusia.

Tešíme sa na stretnutie s vami.
Ing. Lenka Hrušková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prečítané 1785 krát
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník