sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

štvrtok, 03 apríl 2014 15:43

2. SEVIS klub

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Týždeň pred Vianocami, presne 12.12.2013, sa uskutočnilo avizované 2. stretnutie členov SEVIS Klubu. Zúčastnilo sa ho 30 našich top klientov a partnerov, ktorí si mali možnosť vypočuť prednášku nášho kolegu a výskumného pracovníka SAV SR Vladimíra Baláža na tému: „Čo prinesú súkromné dôchodky, resp. Ako sa zabezpečiť pred rizikom dlhovekosti".  Druhým hosťom na klube bol prezident Slovenského futbalového zväzu a majiteľ produkčného domu FORZA - Ján Kováčik, ktorý hovoril na tému: „Hrá sa futbal iba na ihrisku?" Obe témy vyvolali medzi zúčastnenými živú diskusiu, čo bolo dôkazom toho, že išlo o správny výber tématiky.


Účastníci klubu vyjadrili spokojnosť s úrovňou uvedeného podujatia a súčasne prejavili záujem zúčastniť sa ďalšieho klubu, čo nás veľmi potešilo. Sme radi, že sa organizovanie SEVIS Klubu stretlo s takým pozitívnym ohlasom a veríme, že rovnaký úspech bude mať aj ďalšie stretnutie, ktoré sa bude konať 13.03.2014 opäť u nás v Žiline.

Hosťom na v poradí už 3. klube bude spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti ZTS VVÚ Košice a.s., Jaromír Jezný, ktorý sa môže pochváliť tým, že výrobky jeho spoločnosti slúžia vo viacerých výrobných a výskumných spoločnostiach a ústavoch po celom svete, medzi inými napríklad aj v CERN-e vo Švajčiarsku. Nielen o tomto úspechu, ale aj o servisnej robotike z produkcie ZTS VVÚ Košice ako takej bude pojednávať jeho prezentácia.

Na uvedenú problematiku vedy a výskumu na Slovensku nadviaže aj náš stály hosť, Vladimír Baláž, ktorý bude hovoriť na tému: "Čím budeme konkurovať - sú naše univerzity len továrne na diplomy?" Veríme, že vás témy zaujmú. Tešíme sa na stretnutie.

Lenka Hrušková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IMG 6597Ing.  

 

Prečítané 2470 krát Naposledy zmenené nedeľa, 09 august 2015 18:01
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník