sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

pondelok, 30 marec 2015 02:00

SEVIS klub - dva pohľady na školstvo

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Počas takmer dvojročnej existencie klubu mali jeho účastníci možnosť diskutovať s pozvanými hosťami na rôzne zaujímavé témy a nebude tomu inak ani na 7. stretnutí členov klubu, ktoré sa bude konať 12.3.2015. Predmetom marcového SEVIS klubu bude všeobecne diskutovaná téma, ktoru je slovenské školstvo.


Náš stály hosť Vladimír Baláž sa na školstvo pozrie cez fakty, čísla a štatistiky. Priblíži nám niekoľko zaujímavých informácií o tom, ako je na tom Slovensko oproti ostatným štátom EÚ. Poukáže na problémy, ktoré spôsobili súčasný nevyhovujúci stav slovenského školstva a súčasne načrtne možnosti ako by sa dali úspešne odstrániť. Tešiť sa teda môžete na faktami podložený pohľad odborníka na tému: „Kam kráča slovenské školstvo?"

Druhým hosťom 7. SEVIS klubu bude Stanislav Boledovič, spoluzakladateľ poradenskej spoločnosti Aspiro a občianskeho združenia Nexteria, ktorý sa snaží prinášať zistenia a riešenia pre zlepšenie školstva. Ten sa pozrie na problematiku školstva z pohľadu praktika a pohovorí na tému: „Učiteľ 2020: reálne riešenie, aby každé dieťa malo kvalitného pedagóga".

Veríme, že si nenecháte ujsť možnosť stretnúť nových zaujímavých ľudí a dozvedieť sa viac o tom, ako zabezpečiť, aby naše deti mali lepšiu budúcnosť. Tešíme sa na stretnutie.

Prečítané 2482 krát Naposledy zmenené piatok, 21 august 2015 15:30
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník