sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

utorok, 23 december 2014 01:00

SEVIS klub

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Blížia sa nám Vianoce a s nimi aj 6. stretnutie členov SEVIS klubu, ktoré sa bude konať dňa 11.12.2014 opäť u nás v Žiline. Pozvanie naň prijal Zbigniew Czendlik, katolícky kňaz, ktorý už osemnásť rokov vedie farnosť vo východočeskom Lanškrouně, je dôverníkom speváčky Lucky Bílej a moderuje vlastnú reláciu Uchem jehly v českej televízii.


Je to človek, ktorý pomáha druhým, v jeho prítomnosti sa cítite vždy príjemne a dá sa s ním otvorene baviť na akúkoľvek tému. „Zibi", ako ho mnohí prezývajú, je kňaz, ktorého názory dokážu prekvapiť, môžete sa teda tešiť na zaujímavú diskusiu na tému: „Biblia, vzťahy a podnikanie".

Náš stály hosť  Vladimír Baláž sa bude venovať ďalšej ekonomickej téme, a to: „Trh bývania na Slovensku - včera, dnes a možno aj zajtra." Povie nám ako sa doteraz vyvíjal trh s bývaním na Slovensku a aká je jeho perspektíva.

Veríme, že aj tento klub bude rovnako úspešný ako ten predchádzajúci, na ktorom sme hostili Ing. Václava Miku, o ktorom môžeme povedať, že: „RTVS je v dobrých rukách".

Prečítané 2437 krát Naposledy zmenené nedeľa, 16 august 2015 15:31
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník