sk   en

1 2 3 4 6

O SEVISe

Kapitálový trh a investovanie

Pohľad právnika

Dane

Prognózy

Zaujímavosti

utorok, 18 september 2012 18:55

Prekvapenie pre vás – nový časopis Úspešní manažéri

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

My ho nevydávame, takú ambíciu nemáme, vydáva ho náš dlhoročný partner Ing. Ladislav Pavlík, ktorý je tvorcom a vlastníkom myšlienky, pričom šéfredaktorkou časopisu je Mgr. Gabika Redayová. Pýtate sa, prečo vám o ňom hovoríme? Stručne povedané, lebo veríme, že vás obsah časopisu zaujme a bude pre vás prínosom.

Naša spoločnosť sa rozhodla podporiť vydanie časopisu „Úspešní manažéri“, nakoľko si myslíme, že takýto typ časopisu na Slovensku chýba a sme presvedčení o jeho úspechu. Časopis je zameraný na skupinu malých a stredných slovenských podnikov, ich manažérov a majiteľov, pričom tento segment je aj našou cieľovou skupinou.

Snahou tvorcov je ponúknuť pre podnikateľov naozaj kvalitný časopis, ktorý im bude pomáhať hodnotnými informáciami s cieľom podporiť produkujúcich ľudí. Okrem časopisu bude od októbra 2012 prevádzkovaný aj portál s názvom Úspešní manažéri, ktorý bude aktualizovaný denne s množstvom video reportáží o slovenských podnikoch.

Časopis „Úspešní manažéri“ bude poskytovať informácie, zaujímavosti, pomoc, povzbudenie, vzdelanie i zábavu o manažmente. Cieľom tvorcov je produkovať príjemný časopis, ktorý vo vyváženej podobe naučí aj poteší dušu čitateľa. Vyhýba sa bulváru, negatívnym lacným senzáciám a ohováraniam.

Hlavné články sú nadčasové, takže budú hodnotné aj o mnoho rokov neskôr. Má byť o tom, ako sa veci dajú robiť a nie ako sa nedajú, to znamená ako podnikať úspešne, a to nie teoreticky ale prakticky.

Nás presvedčila najmä plánovaná obsahová náplň, pričom nepochybujeme ani o jeho politickej nezávislosti a nezaujatosti. Medzi hlavné rubriky časopisu patria: Príbeh podnikateľa, Motivácia, Právo a účtovníctvo, Stratégie a ekonomika, Predaj a marketing, Personalistika a mnoho ďalších. Autormi článkov sú externí prispievatelia, väčšinou majitelia firiem a odborníci, ktorí sa aktívne a úspešne venujú praxi v danej oblasti.

V dnešnej krízou poznačenej dobe každý podnikateľský subjekt na trhu hľadá spôsob ako zaujať, ako upútať pozornosť a nasmerovať klientov do svojej firmy. Aj toto je cesta ako sa zviditeľniť, a to nielen pre nás, ale určite aj pre vás našich dlhodobých klientov a partnerov.

Ing. Lenka Hrušková
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prečítané 1595 krát Naposledy zmenené sobota, 04 júl 2015 01:00
Ing. Lenka Hrušková

marketingový pracovník

Súvisiace položky (podľa značky)